Jste zde

Domů » Léto

Zábava, akce

Co zažijete v létě v regionu Kaprun-Zell am See?

Letní aktivity

Vrcholek Kitzsteinhornu v létě

Zatímco na ledovci Kitzsteinhorn panují i v létě ideální podmínky pro lyžování, v údolí regionu Zell am See - Kaprun můžete vyzkoušet spoustu jiných aktivit.

Určitě vám to usnadní i karta Sommerkarte, která vám bez dalších nákladů zaručí jedinečný zážitek mezi ledovcem, horami a jezery.

Viking Women's Trail

Jezero Zeller See v Rakousku
Autor: M. Bertulat

Viking Women's Trail

Termín: 18.09. - 20.09.2015

Viking Women’s Trail, to jsou 3 dny běhání a wellness, naplánované a organizované ženami pro ženy. Organizátoři PLAN B event company GmbH a hpkreidl GmbH jsou potěšeni, že se tato dosud jedinečná akce bude nyní konat již počtvrté, poprvé právě v rakouském regionu Zell am See - Kaprun.

Ironman 2015

IRONMAN 70.3 Zell am See - Kaprun World Championship

Největší triatlonová akce roku 2015 v Evropě

Termín:

29. srpna - IRONMAN 70.3
30. srpna - IRONMAN 70.3 - Mistrovství světa

Doprovodné akce:

28. srpna - Ironkids
29. srpna - Irongirl

Zellské jezero

Rakouské jezero Zeller See
Autor: Phil McIver

Zellské jezero (německy Zeller See), které bylo pojmenováno podle přilehlého lázeňského městečka Zell am See, leží ve stejnojmenném okrese v rakouské spolkové zemi Salcbursko.

Jezero zabírá celkovou plochu přes 4 km2 při maximální hloubce 68 metrů, leží v nadmořské výšce 757 metrů a je lemováno horami, což zaručuje jedinečné panorama.

Akce v srpnu a září 2013, 2. část

Horská dráha Maisiflitzer

Kinder- und Familienfest

Termín: 7. - 8. září 2013, od 11:00 hodin

Místo: Maiskogel, Kaprun

Vedle Maisiflitzeru, první alpské horské bobové dráhy v Salcbursku, a rodinného volnočasového parku, na vás budou čekat ve dnech 7. - 8. září ještě mnohé další zajímavosti, hry a zábavná akce pro celou rodinu.

Klauni, skákací hrad pro děti, kouzlení se vzduchovými balónky, různé druhy zábavy pro děti, úvodní kurzy lyžování na trávě a mnoho dalších věcí přinese všem účastníkům určitě pestrý a nezapomenutelný víkend.

Akce v srpnu a září 2013, 1. část

Ironman 70.3

Termín: 30. srpna - 1. září.2013

Po prvním úspěšném ročníku akce Ironman 70.3 v létě roku 2012, se i letos bude v regionu Zell am See - Kaprun konat sportovní podnik Half - Ironman, tedy "poloviční železný muž".

Stránky

Zell am See na FB