Jste zde

Domů » Zima

Ostatní zimní sporty

Co si ještě můžete vyzkoušet na sněhu v oblasti Kaprun-Zell am See

Skiareál Kitzsteinhorn

Rakouský lyžařský areál Kitzsteinhorn v zimě
Autor: Zottelbilder

Lyžařská oblast Kitzsteinhorn Kaprun se nachází v rakouském okrese Zell am See a leží v nadmořské výšce 911 - 3.029 metrů. V tomto skiareálu se díky 19 lyžařským vlekům a lanovkám dostanete na přibližně 41 kilometrů sjezdovek, které určitě potěší všechny zimní sportovce.

Létání nad horami, 2. část

Paraglidista nad městem Zell am See

Jestliže si budete chtít skočit padákem z letadla, budete potřebovat notnou dávku odvahy. Ve střediscích Zell am See a Kaprun vás při skoku doprovodí zkušení parašutisté, kteří vám na místě rádi pomohou radou i činem. Pokud si pořád nejste jistí, skočte třeba v tandemu a užijte si nádherný výhled na místní hory.

Létání nad horami, 1. část

Pohled na Zell am See z paluby vyhlídkového letadla

Chcete zažít pocit neomezené svobody? Letecký sport v lyžařské oblasti Zell am See ‒ Kaprun je i pro zkušené letce neuvěřitelným zážitkem. Adrenalin si můžete zvýšit třeba při seskoku padákem nebo létáním na rogalu.

Zimní dovolená v Uttendorfu

Národní park Vysoké Taury v Uttendorfu

Obec Uttendorf se nachází pouhých 20 km od lyžařského střediska Gletscherwelt Weisssee a zhruba ve stejné vzdálenosti se odtud nachází také slavné lyžařské středisko Kaprun / Zell am See. V Uttendorfu a v jeho okolí se můžete opravdu vyřádit na perfektně udržovaných stopách pro běžkaře, a je-li zamrzlé Utterndorfské jezero, můžete si také zabruslit.
Další zimní nabídka zahrnuje třeba i jízdu s koněm na saních, putování na sněžnicích nebo curling.

Kaprun a Kitzsteinhorn v zimě

Kaprun a gondola jedoucí na ledovec Kitzsteinhorn
Autor: jeffr_travel

Lyžařský areál Kaprun s ledovcem Kitzsteinhorn je ideálním místem pro zimní dovolenou. Okouzlující městečko Kaprun ležící ve výšce 786 m u vstupu do národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) nabízí široké spektrum sportovních aktivit.

Další zimní aktivity

Kaprun a Schmittenhöhe
Autor: Ed.ward

Snowboarding, běžky a sáňkování. To jsou další zimní aktivity, které můžete kromě lyžování v oblasti Kaprun - Zell am See provozovat.
Pro snowboardisty je na Schmittenhöhe připraven funpark, kde si vyznavači tohoto sportu mohou splnit všechna přání. Kromě toho je u lyžařského vleku v Brucku přichystána halfpipe. Z funparku na ledovci Kitzsteinhorn, ve kterém je umístěno plno překážek, jsou snowboardisté skutečně nadšení. Pokud chcete otestovat své dovednosti na přírodních překážkách, vydejte se do snowboardového areálu mezi Alpincentrem a Längwiedbogenem.

Stránky

Zell am See na FB

Kaprun

17.06.2018 - 23:00

RainWest, Light air, 0.9 m/s14°C

0.4 mm srážek

Tlak: 1021.3 hPa

Kitzsteinhorn

17.06.2018 - 23:00

SnowWest, Light air, 0.9 m/s-1°C

0.4 mm srážek

Tlak: 1021.3 hPa

Schmittenhöhe

17.06.2018 - 23:00

RainWest-southwest, Light air, 0.8 m/s7°C

0.7 mm srážek

Tlak: 1020.9 hPa

Zell am See

17.06.2018 - 23:00

RainWest-southwest, Light air, 0.8 m/s14°C

0.7 mm srážek

Tlak: 1020.9 hPa

Předpověď počasí na yr.no.